Haber

Bu Gözler Bunu da Gördü! İğrenç Görüntüler: Zeytin Havuzuna Çıplak Girdi

Konya’nın Meram ilçesindeki bir süt toplama merkezinde çalışan bir personelin kazanda süt banyosu yaparken çekilen görüntüleri sosyal medyada büyük tepki çekmişti.

Vatandaş bu görüntüleri unutamadan mide bulandırıcı görüntülere bir yenisi daha eklendi. Bir zeytin üreticisi çıplak olarak zeytin deposuna girdi.

Görüntüler sosyal medyada büyük tepki topladı.

Sosyal medya platformu TikTok’ta bir kişinin yeşil zeytin deposuna girip kendisine verilen boş sepetleri doldurduğu görüntüler büyük tepki topladı. Zeytin deposuna çıplak giren kişinin görüntülerine sosyal medya kullanıcılarının çoğu “İğrenç” yanıtı verdi.

İlgili görüntüler için bir işlem yapılıp yapılmadığı şu an bilinmiyor. Öte yandan söz konusu görüntü, Konya’da süt toplama merkezinde bulunan kazanda süt banyosu yaptığı iddiasıyla 6 gün tutuklu kalan kişiyi hatırlattı.

Konya’nın Meram ilçesindeki süt toplama merkezinde çalışanlardan birinin kazana doldurulan sütle banyo yaptığı görüntülerinin 26 Ekim 2020’de sosyal medyada paylaşılmasının ardından ülke genelinde polemik konusu oldu. Gündem. İl Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkilileri şirketin faaliyetlerine son vererek idari para cezası verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu